KONST / Ramar / Ramar 11209107
nr 1120 9107
Ramar
2 st, ramens innermått: 31x42 & 23x43
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 juli 2017
kl 19:33:16
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)